Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 55 × 98 cm |
| Wattage | 3000W |
| Slice Thickness | 2.5-2.MM |
| Speed | 1400R/MIN |
| Weight | 49.5KG |
| Model Number | JD-QR-10 |
| Brand Name | JJSHOO |
| Origin | Mainland China |
| Machine size | 355*435*790mm |
| Output | 500KG/H |
Instock
There are no reviews yet.