Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 51 × 96 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 2.2KW |
| Slice Thickness | 1-21mm |
| Speed | 2800/min |
| Weight | 55KG |
| Model Number | QRJ-L |
| Brand Name | JAFFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL, weee |
| Reted current: | 6.24A |
| production capacity: | 400kg/h |
| Size: | 37*41*81cm |
Instock
There are no reviews yet.