Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 200W |
| Weight | 5KG |
| Model Number | M1-S |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| name | Commercial multifunctional vegetable cutter |
| power | 200W |
| voltage | 110V/220V |
| Function | Dice / slice / shred |
| Material | Cast aluminum/stainless steel |
| size | 270*270*370mm |
| net weight | 5kg |
Instock
There are no reviews yet.