Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 20ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | STG-01 |
| Type | Gel Polish, New Tec-Soft Nail Tips Gel |
| NET WT | 20g |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Funtion | Used To Paste Fake Nails and Rhinestones |
| Cured | UV Lamp, LED Lamp |
| Feature | For Fake Nails Manicure Adhesive |
| Feature2 | Soak Off UV Gel Nail Polish |
| Feature3 | easy apply, suit for starter and professional |
| Feature4 | Manicure Products for NailsEasy to use |
Instock
There are no reviews yet.