Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 26 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 1W |
| Slice Thickness | 0.3-11MM |
| Speed | 60 pieces / minute |
| Model Number | XF-300 |
| Brand Name | EXUAN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item | GUYXE4-47 |
| Slice speed | 60 pieces / minute |
| Blade length | 170MM |
| Thin thickness range | 0.3-11MM |
| Blade material | thick high quality alloy steel |
| Body material | stainless material |
| Cleaning method | washing |
| Feature 1 | high quality |
| Feature 2 | easy using |
| Feature 3 | suitable for BBQ, hot pot store, kitchen tools |
Instock
There are no reviews yet.