Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | plastic |
| Function | Grilling, Steam Cooking |
| Power (W) | 800 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | R.8002 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| product name | New design white Control High Quality Table 23l microwave oven |
| Capacity | 23L |
| Color | Black |
| rated voltage | 220v |
| Rated power | 800w |
| QTY/CTN | 1pcs/ctn |
| Carton size | 53.5*42*32.2cm |
| package weight | 12kg/ctn |
Instock
There are no reviews yet.