Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Weight | 90g |
| Disposable | No |
| Model Number | Set-190402-13 |
| Pattern Type | |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | dobby |
| Pattern | PRINTED, Tree, Flowers |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | WHQ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Use | Home, Hotel |
| Age Group | Adults, Kids |
| Season | Spring, Summer, Autumn, Winter |
| Type of Towel | FaceTowel |
| Fabric | Polyester Cotton |
| Size | 32*73cm |
| Thickness | Thick |
| colors | Face Towel 3colors |
| Applicable Venue | Home, Seaside, Hotel, Beach |
Instock
There are no reviews yet.