Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | Canada, Philippines, Indonesia |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2023 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V/380V, customize |
| Power | 4.4kw |
| Weight | 40 KG |
| Dimension(L*W*H) | 920*640*410mm |
| Year | 2023 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Automatic |
| Material | Food Grade Stainless Steel |
| After-sales Service Provided | Online Technical Support |
| Type | Electric/Gas |
| After Warranty Service | Video Technical Support.online Support |
| MOQ | 1 Set |
| Package | Standard Wooden Case |
| Application | Bread Bakery Machine |
| Function | Multifunctional |
| Keywords | Easy Operate High Productivity |
| Temperature | 0-400 |
Instock
There are no reviews yet.