Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 110 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Drainage Only, Wash Only |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250-300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| How to use | fully automatic |
| energy efficiency class | Level 2 |
| Product Type | Pulsator washing machine |
| Drying method | No drying |
| Box material | metal |
Instock
There are no reviews yet.