Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Hand Wash, Wash Only, Drying, Pre-wash, Large Cloth Wash, Quick wash, Barrel Drying |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <100W |
| Loading Type | Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 1 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| How to use | fully automatic |
| width | 595mm |
| Package size | 700x705x985mm |
| Dehydration power | 420W |
| energy efficiency class | first level |
| washing power | 70W |
| depth | 560mm |
| way of working | Belt Drive |
Instock
There are no reviews yet.