Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 63 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | X-120 |
| Brand Name | AIMUSI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product power | 550W |
| Product capacity | 12L |
| Product weight | 25kg |
| Product power supply | 220V/50Hz |
| Product size | 240*530*800mm |
Instock
There are no reviews yet.