Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 80 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Washing Program | Hand Wash, Drying, Large Cloth Wash, Quick wash |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 200-250w, 1800 |
| Loading Type | Front Loading, Front Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 2, Grade 5 |
| Washing Machine Type | Mini Washing Machine |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Automatic Type | Automatic |
| Tub Material | Porcelain-Coated Steel |
| Tub No. | Single Tub |
| Warranty | 1 Year |
| Type | All-In-One Washer / Dryer |
| Installation | Freestanding |
| Washing Capacity (kg) | 5.6-7kg |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Size | 598* 650 *850mm |
| color | white |
| weight | 71kg |
| Capacity | 10kg |
| Drift speed | 1400 r/min |
| Drying power | 1200W |
| Working water pressure | 0.05-0.8MPa |
| Waterproof grade | IPX4 |
| Washing Noise dB(A Weighing ) | 62dB |
Instock
There are no reviews yet.