Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blending Arm Material | Plastic |
| Chopper Material | Plastic |
| Number of Pieces | 1 |
| Style | Standing |
| Rotation Rate(RPM) | 30000 |
| Blade Number | 6 |
| Heat Preservation Function | No |
| Number of Speed Settings | Stepless Adjustment |
| Housing Material | Plastic |
| Container Material | Plastic |
| Controls Type | Push button |
| Model Number | G5200 |
| Function | Other |
| Certification | ce, ROHS |
| Capacity (l) | >1.5L |
| Brand Name | Biolomix |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V / 220V |
Instock
There are no reviews yet.