Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 60 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Washing Program | Quick wash |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >300W |
| Loading Type | Top Loading |
| Energy Efficiency Rating | Grade 3 |
| Washing Machine Type | Dehydrating Machine |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| use object | clothing |
| Functional features | Sterilization, visualization, dehydration |
Instock
There are no reviews yet.