Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.181 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Glycerin, lemon extract |
| Model Number | OU-A05-0423-01 |
| NET WT | 100ml |
| Brand Name | ouhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.