Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 100 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | 36-49dB |
| Air conditioning power | 2hp |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Cooling power | 1500W |
| heating capacity | 6500W |
| Outdoor unit noise | 55dB |
| energy efficiency class | Level 3 |
| Net mass of indoor unit | 10.5Kg |
| Electric auxiliary heating power | 1150W |
| Indoor unit noise | 45dB |
Instock
There are no reviews yet.