Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Certificate | YES |
| Certificate Type | BEIJING CUG GEM TESTING CENTER |
| Item Weight | 0.03kg |
| Model Number | -52121 |
| Item Height | 2mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | AQUAMARINE |
| Item Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.