Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, electrical |
| Certification | CE |
| Grade | Grade 1 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 1640 |
| Use | ROOM, Room |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating, Cooling/Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Hotel, garage, Commercial, Household |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Condition | New |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Power Type | DC |
| Type | Central Air Conditioners |
| Capacity (btu) | 36000-48000btu |
| COP | 3.21 |
| Keyword | Ducted Type Air Conditioners |
| NOISE LEVEL | 42-46/58dB |
| Product Name | Duct Air Conditioning |
Instock
There are no reviews yet.