Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 15 × 10 cm |
| Cable Length | 1.8m |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 100 °C |
| Max. temperature | 160 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | 15 |
| Voltage | 210-240V |
| Certification | ce, UL, RoHS, pse, PSB, KC, FCC, ETL, CE, CCC |
| Model Number | HD201 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | terkur |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.