Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 5 cm |
| Model Number | KM-2026 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 3H |
| Washing Mode | Do not wash |
| Usage Time | 60Mins |
| Use | BODY |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | RoHS |
Instock
There are no reviews yet.