Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Mini Type | No |
| Function | CordLess |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Stainless Steel Baseplate |
| Style | Wireless Iron |
| Gear Selection | >Three Gears |
| Certification | CE |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2000W, 2400W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.