Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.