Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water tank | Less than 1L |
| Mini Type | Mini |
| Water Tank Capacity (ml) | 50ML |
| Function | Burst of Steam, Continuous Steam Output, Vertical steam |
| Model Number | Mini Steam Iron |
| Material | Titanium Alloy Baseplate |
| Certification | CE, EMC, RoHS |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 110V-240V |
| Power (W) | 40W |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.