Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 48 cm |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.00% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Wind Speed | Standard |
| Dimension | other |
| Power Supply | Vehicle Power |
| Noise | ≤40dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Capacity (CFM) | 60m3/h |
| Power Source | Vehicle Power Supply |
| Usage Condition | Car Charger |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | CB, ce |
| Type | HEPA Filter |
| Installation | Portable |
| Function | Dusting |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 7w |
| Air Volume | 51-150m³/h |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Xiaomi Car Air Purifier |
| Size | 38.0*11.2*11.2cm |
| Wireless network | Bluetooth 4.0 BLE |
Instock
There are no reviews yet.