Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.97% |
| Benzene Removal Rate | 99.00% |
| Wind Speed | High, Medium and Silent Wind Speed Regulation |
| Power Supply | Direct Current |
| Noise | ≤30DB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Capacity (CFM) | 95-120m³/h |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Certification | EMC, ETL, ROHS, CE |
| Type | Multi Layer Filtration and Purification Technology |
| Installation | Portable |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 12W |
| Air Volume | 51-150m³/h |
| Brand Name | ouneda |
| Origin | Mainland China |
| Size | 168*168*228mm |
Instock
There are no reviews yet.