Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Wind Speed | Standard |
| Dimension | other |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤35dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Capacity (CFM) | Purifier |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Anion Density | no lonizer |
| Certification | none |
| Type | Ozone Generator, Generator |
| Installation | Mini |
| Function | Sterilize |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 8W |
| Air Volume | Below 50m³/h |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| Condition | High Quality and Brand New |
| Features 1 | Fruit Sterilization Machine |
| Features 2 | pool ozonizer |
| Features 3 | water ozonizer |
| Item Type | Water Purifier |
| Model Number | Purifier |
| Product | Generator Tube |
| Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.