Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Oxygen Supply | Below 1L/min |
| Formaldehyde Removal Rate | 90.00% |
| Benzene Removal Rate | 90.00% |
| Wind Speed | Six |
| Dimension | other |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤65dB |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | >40㎡ |
| Capacity (CFM) | 38w |
| Usage Condition | Household |
| Anion Density | no lonizer |
| Installation | Portable |
| Function | Dusting |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 53W |
| Air Volume | 400m³/h |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Xiaomi Mijia AC-M6-SC |
| Elimination of formaldehyde heart rate | 91.00% |
| Source of Energy | Bateria |
| Benzene elimination of heart rate | 90.00% |
| Use of state of | Car Charger car charger |
| Power source: | USB |
| Type: | HEPA filter filter |
| style | Air purifier air purifier |
| Feature 1 | Air purify |
| Feature 3 | Xiaomi air purifier 3 |
| Feature 4 | Air Purifying |
| Feature 5 | Household formaldehyde re |
| Feature 6 | Virus removal |
| Feature 7 | Deodorization of |
| Feature 8 | In addition to second-han |
| Feature 9 | Quiet design |
| Feature 10 | 400m ³ / h |
Instock
There are no reviews yet.