Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.377 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 23 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.99% |
| Benzene Removal Rate | 99.90% |
| Noise | ≤50dB |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 35-60m² |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | none |
| Type | Activated Carbon |
| Installation | Portable |
| Function | Deodorization |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 110W |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.