Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Bare metal size: | 68*66*132mm |
| Capacity: | 30ml |
| Material: | PP plastic |
| Voltage: | 5V |
| Power: | 1W |
| Battery capacity: | 1200mAh |
| Noise: | <30dba |
| Color: | Black |
| Operation mode: | button |
| Installation method: | flat |
| Coverage: | 30m³ |
Instock
There are no reviews yet.