Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Style | Air Purifier |
| Certification | CB |
| Type | Activated Carbon Air Filter |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | Alanchi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.