Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 140W |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | varon |
| varon Model | NT-02 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.