Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤50dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Coverage Area | 35-60m² |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | ce |
| Type | Ozone Generator |
| Installation | USB |
| Function | Deodorization |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.