Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Application | 21-30㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | N7 |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Certification | EMC |
| Installation | Desktop |
| Power | 850-1199W |
| Use | LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | kinscoter |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.