Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Wood |
| Item Type | Dotting Tool, Dotting Tool |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Size | 23cm nail art Craft pen |
Instock
There are no reviews yet.