Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Application | <10㎡ |
| Certification | CE |
| Installation | Portable |
| Power | <800W |
| Use | bedroom |
| Electric Heater Type | Convector Heater |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Winter USB Charging Electric Foot Heating Pad |
| Feature 1 | Soft Plush Washable Household Foot Warmer |
| Feature 2 | Foot Warmer Office Heater Foot Warming Mat Xmas Gift |
| Feature 3 | Flannel Electric Foot Warmers Foot Warming Bag |
| Material | Flannel composite fabric |
| Color | Grey |
| USB cable | 5V=1.8A(9W |
Instock
There are no reviews yet.