Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 300ml/h |
| Model Number | V75 |
| Shape | Other |
| Operation Method | REMOTE CONTROL |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | A.C. Source |
| Humidity Control | Remote Control |
| Mist Output (gallon / day) | |
| Use | Household |
| Function | Aromatherapy |
| Mist Outlet Quantity | Three |
| Classification | Dehumidification |
| Timing Function | Yes |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Mini |
| Certification | ce |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | Aierwill |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.