Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 62 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 1.1-2.5L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | NBRW |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.