Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.615 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.