Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.341 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 25 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Cleaning Type | Dry and wet |
| Vacuum Cleaner Nozzle View | For Wet Cleaning, For Dust Cleaning, Soft roller nozzle, Universal |
| Battery life, min | 30 |
| Sensors | Motion sensor along walls, Height difference sensor, Obstacle sensor |
| Battery charging time, min | 40 |
| Max. noise level, dB | 65 |
| Depth, cm | 14.5 |
| Charger View | Power Supply |
| Color | White, Black |
| Height, cm | 9.5 |
| Suction power, W | 80 |
| Battery Work | Yes |
| Vacuum Cleaner Control | Remote control, handle control |
| Power consumption, W | 80 |
| Product weight, g | 1065 |
| Width, cm | 29.5 |
| Power Type | Networking 220 V, Built-in Battery |
| Automatic Systems | Building a map of the room |
| Voice Assistant | No |
| Battery capacity, mAh | 650 |
| Water tank volume, ml | 50 |
| Type | Window Cleaning Robot |
| Suction force, Pa | 2800 |
| Manufacturer Country | China (Taiwan) |
| Filter View | Sponge Filter |
Instock
There are no reviews yet.