Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 30 cm |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Fuselage height | 8cm |
| Maximum noise | 65dB |
| brand | Hurt |
| Appearance and styling | square |
| Maximum suction | 3200 |
| Applicable area | 0-50㎡ |
| Battery life | More than 90 minutes |
| Applicable scenario | Glass, mirrors, tiles, marble, wooden door |
| Remote control mode | Remote control |
| Water tank capacity | 80ml |
| Charging time | 2h |
| line supervisor | 6m |
| weight | 1.4kg |
Instock
There are no reviews yet.