Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 25 cm |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | HUTT W600 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | chian |
| Warranty | None |
| Application | Hotel |
| Version | Chinese version |
| Plug | CN Plug + EU adapter |
| language | Only Chinese |
| Manual | Chinese Manual |
| After-sales Service Provided | None |
| Power Source | Electric |
Instock
There are no reviews yet.