Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19 × 34 cm |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220V |
| Model Number | W9 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Charging time | 2h |
| Appearance design | Square machine |
| weight | 4.1kg |
| Water tank capacity | 150ml |
| Maximum noise | 65dB |
| Applicable area | 1-90㎡ |
| Remote control mode | Remote control |
| Fuselage height | 82mm |
| Battery life | More than 90 minutes |
| Maximum suction | 3800 |
| rated voltage | 24V |
| rated power | 90W |
| Power outage protection adsorption time | 20 minutes |
Instock
There are no reviews yet.