Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 29 × 15 cm |
| Power (W) | <800W |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS |
| Model Number | TOOKFUN W1 |
| Voltage | 24V |
| Cord Length | 500cm |
| Release Date | 2022 |
| Rated Power | 90W |
| Rated Voltage | 24V |
| Battery | 650 mAh |
| Safety rope | 5m |
| Vacuum suction | 2600PA-3400PA |
| Product Size | 23.1*23.1*7.6cm |
| Power cable | 6m |
| Weight | 1570g |
Instock
There are no reviews yet.