Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W-R1 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Suction Power (Single) | 2800Pa |
| Suction Power (Dual) | 5600Pa |
| Adapter Input | 100-240V 50-60HZ 2A |
| Noise Level | 72dB |
| Backup Battery Type | 24V/600mAh Li-ion |
| Backup Battery Charging Time | 1.5 – 2H |
| Backup Battery Working Time | About 30min |
| Product Size | 290*142* 115mm |
| Cleaning Speed | 4 minutes/m² |
| Function | Wet and Dry, Cleaning Glass |
Instock
There are no reviews yet.