Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 20 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | Cordless |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | Plastic |
| Model Number | MA-999 |
| Certification | ce |
| Brand Name | BarraDent |
| Origin | Mainland China |
| Color | yellow |
| Weight | 0.7kg |
| Battery life | 30 minutes |
| charging time | 180 minutes |
| water container | 200ml |
| nozzle width | 280mm |
| Dimensions | 105 x 280 x 338 mm. |
| Feature 1 | Automatic window cleaning machine |
| Feature 2 | Integrated water spray and window cleaning |
Instock
There are no reviews yet.