Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.177 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | UL(纺织品), CE |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Desk Dust Vacuum |
| Usage | Household Cleaning |
| Style | Hand |
| Material | Plastic |
| Power cord length | Wireless |
| Vacuum cleaner function | Dry type |
| Dust storage type | Dustbin/Bucket |
| Vacuum Cleaner Style | Mini Desktop |
| Suction power | Below 10KPA |
| Power supply | USB |
| Vacuum Level | Less than 2000 Pa |
| Duration | 0-1h (incl.) |
Instock
There are no reviews yet.