Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Filter Type | HEPA |
| Battery Life | 40 minutes |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Corner Folding Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | GS(消费电子), ROHS, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 175W |
| Function | Dry |
| Brand Name | INSE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.