Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| NET WT | 3g |
| Model Number | Rhinestone Glue |
| Item Type | NAIL GLUE |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Type1 | Nail Art |
| Type2 | Nail Foil Glue |
| Type3 | Use For False Nails |
| Designs | Use for UV Acrylic Rhinestones |
| glue color | Transparent |
| Feature1 | strong nail glue |
| Feature3 | nail super glue |
| Feature4 | nail glue for false nails |
| Feature5 | nail glue extra strong |
| Feature9 | Nail glue |
| Feature10 | Glue for nails |
| Feature12 | glue for false nails |
| Feature13 | glue for false nail |
| Feature14 | glue false nails |
| Feature15 | False nail glue |
| Feature16 | extra strong fake nails glue |
Instock
There are no reviews yet.