Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 4-5 nozzles |
| Installation | Hand Held |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 15w |
| Function | Wash Suction |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.