Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 100 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1001-1200g |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Other |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220 |
| Power | 2500 |
| Weight | 100 KG |
| Dimension(L*W*H) | 77/52/109CM |
| Year | 2021 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Low Noise Level |
| Feature | High Efficiency |
| Function | Multifunctional |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Usage | Food Industry Equipment |
| Type | Fully Automatic |
| Keywords | Easy Operate High Productivity |
| Material | Food Grade Stainless Steel |
| Item Name | Bakery Machine |
| Model | Stand |
| Package | Wooden Package Case |
Instock
There are no reviews yet.